!!! SPRZEDAŻ !!!
!!! TYLKO 25 KILOMETRÓW OD OLSZTYNA !!!
Na sprzedaż posiadamy przytulny niewielki dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 110,46m², usytuowany w miejscowości Pelnik w gminie Łukta. Dom wybudowany w nowej technologii na ogrodzonej zagospodarowanej działce o powierzchni 1480m².
Miejscowość położona jest nad jeziorem Isąg oraz rzeką Pasłęką. We wsi znajdują się ośrodki wczasowe, gminna plaża, kwatery prywatne, przystanek autobusowy, sklep i pub. Przy wsi znajduje się rezerwat przyrody Ostoja bobrów na rzece Pasłęce.
Dom w stanie deweloperskim z rozprowadzonymi instalacjami, ściany szpachlowane i malowane, w łazienkach glazura i terakota na podłodze wylewki.
Na powierzchnię nieruchomości składa się:
PARTER o powierzchni 60,62m² składa się z:
-Kuchnia z jadalnią o powierzchni 17,40m²,
-Salon z wyjściem na taras o powierzchni 25,57m² ,
-Wiatrołap o powierzchni 2,34m²,
-Przedpokój z klatką schodową prowadzącą na piętro o powierzchni 9,29m²,
-Łazenka o powierzchni 3,09m²,
-Kotłownia o powierzchni 2,83m².
PIĘTRO zajmuje powierzchnię 35,98m² składa się z:
-Przedpokoju z klatką schodową o powierzchni 3,22m²,
-Łazienki o powierzchni 3,88m²,
-Sypialnia z wyjściem na balkon o powierzchni 8,77m²,
-Sypialnia z wyjściem na balkon o powierzchni 9,54m²,
-Sypialnia o powierzchni 10,57m²,
Parter domu to strefa dzienna, poddasze zostało przeznaczone na strefę odpoczynku. Nieruchomość do własnej aranżacji. Okna PCV, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe.
PROJEKT DOMU: Radosny, MG Projekt.
Cicha i spokojna okolica !!! Oferta godna polecenia !!! Zapraszamy do oglądania !!! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za ofertę: Jakub Połowianiuk lic.zaw.10733.Kontakt: 609 190 399, 667 001 224, 532 830 840.(Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi ofertę w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny)
*** KUPUJ BEZPIECZNIE Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM***
*** Z NAMI UZYSKASZ NAJKORZYSTNIEJSZY KREDYT HIPOTECZNY NA RYNKU***
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, informujemy, iż od 25 maja 2018r. na stronie valor.nieruchomosci zacznie obowiązywać zaktualizowana polityka prywatności.